Зустріч-консультація в ІРЦ

Задля ефективного забезпечення супроводу дітей з особливими освітніми потребами, 19 грудня, в Дашівському ІРЦ відбулася зустріч-консультація на якій обговорювалися такі питання, як підсумки роботи за І півріччя навчального року, обговорення поточних питань, завдань на наступний період навчального періоду, перегляд ІПР, складання Протоколу та роботи на порталі ІРЦ.

12:50 19.12.2023

"Дружба". Виховна година у 3-му класі.

Дружба - це велика сила. Тільки в єдності люди з легкістю долають труднощі та радіють успіхам один одного. У 3 класі Слободищенського ліцею була проведена виховна година в ігровій формі "Мандрівка в країну Дружби". (Класний керівник Бойко Людмила Василівна)

13:17 12.12.2023

Флешмоб

Здобувачі освіти Слободищенського ліцею взяли участь у флешмобі присвяченому Міжнародному дню волонтера, у рамках обласного конкурсу волонтерських проектів «Благородні серця» під #ДоброДітей.

11:23 10.12.2023

Пліч-о-пліч

В рамках виконання програми "Пліч-о-пліч" у Слободищенському ліцеї проведено змагання з 04.12 по 08.12 з настільного тенісу та підтягування на перекладині.

14:55 08.12.2023

Андріївські вечорниці

У Слободищенському ліцеї відбувся народознавчий захід "Андріївські вечорниці". Основна мета - відродження українських звичаїв та традицій. Учні 11 класу разом з класним керівником Оленою Свинобой підготували дійство - "Українські вечорниці", на якому роль господині виконувала Анжела Музика. Була можливість поринути у розмаїття народознавчих традицій, звичаїв та обрядів. Нехай вони живуть серед нас, а ми, молоде покоління, будемо й надалі збагачувати ними невичерпну скарбницю українського народу.

14:10 08.12.2023

Мої права та обов'язки

У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" для учнів 9 та 10 класу було проведено конкурс-гру "Мої права та обов'язки", на якій учні поглибили свої знання про обов'язки людини та їх взаємозв'язок з правами.

13:12 08.12.2023

День Збройних Сил України

6 грудня - День Збройних Сил України. Це свято тих, хто просто зараз боронить нашу країну від підступного ворога. Свято тих, задяки кому ми жити, працювати, почуватися у безпеці.

19:08 06.12.2023

День Святого Миколая

День Святого Миколая є одним із найулюбленіших дитячих свят. Святий Миколай дарує малюкам усмішку та радість і водночас нагадує дітям про те, що варто бути чемними та слухняними.

14:50 06.12.2023