Волонтерська діяльність

Повномасштабна війна змусила багатьох людей опинитись у скрутній ситуації. Окрім допомоги держави, на поміч прийшли волонтери. Відтак сотні тисяч людей приєдналися до волонтерського руху: допомагають у гуманітарних штабах, плетуть маскувальні сітки, закуповують амуніцію тощо.

Зі збільшенням волонтерської спільноти виник також ряд проблем, зокрема через поширені стереотипи та незнання основних засад руху.

Волонтером може стати кожен та кожна, хто прагне зробити внесок у перемогу України.

Слободищенський ліцей ніколи не залишається осторонь допомоги нашим захисникам і захисницям. Педагогічний колектив та здобувачі освіти активно проводять волонтерську роботу.

Хто такий волонтер?

Волонтер – фізична особа, яка добровільно здійснює соціально спрямовану неприбуткову діяльність шляхом надання волонтерської допомоги.

Що таке волонтерська діяльність та допомога?

Волонтерська діяльність – добровільна, соціально спрямована, неприбуткова діяльність, що здійснюється волонтерами шляхом надання волонтерської допомоги.

Волонтерська допомога – роботи та послуги, що безоплатно виконуються та надаються волонтерами.

Хто може стати волонтером?

• громадяни України;
  • іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які є дієздатними;
  • неповнолітні особи*.

*ПРОТЕ, такі особи здійснюють волонтерську діяльність за згодою батьків (усиновлювачів), прийомних батьків, батьків-вихователів або піклувальника.

Привіт нашому випускнику

Зібрали та доставили продукти харчування для нашого випускника та його побратимів на Херсонщину.

23:29 11.03.2024

Працюємо

За підтримки ПП «АГРОФІРМА „РОСЬ“» працівники закладу та учні мають змогу готувати та передавати м'ясні консерви для наших ТИТАНІВ.

23:11 22.02.2024

Маскувальні сітки

Не втомлюємось працювати! За період різдвяних свят, учні ліцею зібрали кошти, на які було закуплено матеріали для маскувальних сіток. Тепер наші невтомні павучки плетуть сітки на перервах.

23:11 31.01.2024

Різдвяне частування для захисників

У період різдвяних свят так хочеться відчути домашнє тепло та затишок, тому учні та працівники ліцею готували для хлопців традиційні різдвяні страви.

23:29 24.12.2023

Миколайчики для односельчан

За ініціативи лідерів учнівського самоврядування у Слободищенському ліцеї пройшла благодійна акція «Поділися частинкою добра» для Захисників і Захисниць України. До акції також долучилися учні, вчителі, батьки нашого ліцею.

22:22 06.12.2023

Ворогам – кришка!

«Ворогам – кришка»: Слободищенський ліцей долучився до проєкту «Крила».

22:34 21.11.2023

Доставочка

Продовжуємо далі працювати завдяки завчасно заготовленим закруткам.

23:28 10.08.2022

Консервуємо м'ясо

Цього разу переробили та приготували 800 кг курячих крил для наших захисників.

23:22 25.07.2022