210 річниця з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

З метою популяризації постаті геніального українського поета, художника, поборника волі, незламності духу Тараса Григоровича Шевченка та з нагоди відзначення 210-річчя від дня його народження власний твір декламує учитель Слободищенського ліцею Анжела Музика.

10:23 10.03.2024

Шевченківські дні.

Із 04 по 08 березня у Слободищенському ліцеї проходили Шевченківські дні. Розпочався тиждень виставкою малюнків та аплікацій під назвою «Мій Шевченко». Здобувачі освіти мали можливість позмагатися у наступних конкурсах:

13:20 08.03.2024

Черліденг. Пліч-о-пліч.

6 березня на базі Дашівського ліцею було проведено II етап Всеукраїнських шкільних ліг з черліденгу в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

13:20 06.03.2024

Проведення заходів «Пліч-о-пліч»

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». У Слободищенському ліцеї було проведено: - шкільний турнір з міні футболу (6- 8  кл.) - спортивні ігри для молодших школярів. Наша мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя

14:33 04.03.2024

Тиждень початкових класів

Після похмурої та прохолодної зими усім хочеться тепла і світла. Тому тиждень початкових класів у Слободищенському ліцеї вирішили присвятити зустрічі довгоочікуваної красуні-весни.

14:55 02.03.2024

Виховна година у 2-му класі "Весняні дива".

В рамках тижня початкових класів 1 березня було проведено відкриту виховну годину на тему: "Весняні дива". Учні 1 і 2 класів взяли активну участь у розважальній програмі.

15:12 01.03.2024

"Доброта в твоєму серці..."

Здавалося б, творити добро й робити добрі справи та вчинки простіше простого. Адже це не вимагає від людини жодних надприродних зусиль. Всього-навсього необхідно лише слідувати за велінням свого серця і, роблячи щось хороше, думати про те, як приємно це буде для іншої людини.

14:49 01.03.2024