Тиждень географії

З метою підвищення інтересу до геграфічної науки, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості з 4 по 8 жовтня 2021 року в школі проходив Тиждень географії (Дмитро Омилянчик).

13:44 13.10.2021

Національний урок пам'яті до 80 тих роковин трагедії Бабиного Яру

29 вересня 2021 року в Слободищенському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбувся Національний урок  пам'яті до 80-тих роковин трагедії у Бабиному Яру. Здобувачі омвіти 5-11класів ознайомилися з трагедією Голокосту в Україні та розстрілами у Бабиному Яру. Під час уроку  була використана освітня платформа «Червона точка пам'яті», створена Меморіальним центром «Бабин Яр», з якою ознайомилися всі присутні. Тепер здобувачі освіти Слободищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів можуть зробити  свій внесок в колективне знання про Голокост і Другу світову війну за допомогою платформи «Червона точка пам'яті».

13:07 03.10.2021

Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі

У Слободищенському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулося свято, присвячене Дню вчителя. За шкільною традицією День учителя – ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в закладі проводили учні 10-11 класів. Сьогодні вони випробували себе в ролі вчителів. Учні 9 класу підготували святковий концерт «Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі».

10:25 03.10.2021

Тиждень «Стоп булінг!»

Серед сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства,  здійснюваного самими дітьми один до одного.

12:53 01.10.2021

Тиждень хімії та біології

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Реалізацією природничої освіти є єдність класної, позакласної та позаурочної роботи. Згідно річного плану роботи школи та з метою розвитку творчих здібностей учнів у школі з 20 вересня по 24 вересня 2021 року було проведено тиждень хімії, біології (вчитель Марина Черниш)

10:43 27.09.2021