Тиждень початкових класів

Дата: 02.03.2024 14:55
Кількість переглядів: 71

Після похмурої та прохолодної зими усім хочеться тепла і світла. Тому тиждень початкових класів у Слободищенському ліцеї вирішили присвятити зустрічі довгоочікуваної красуні-весни🍀.

Відповідно до теми тижня "Весняні барви" діти щодня одягались в яскравий одяг кольорів травички🌱🌱, сонечка☀️ чи первоцвітів🌸🌷. Тому й настрій увесь тиждень був по-весняному піднесений і радісний😉🙃. Учні із захопленням брали активну участь у запропонованих активностях, з нетерпінням та цікавістю чекали наступного дня.

Протягом тижня було проведено такі заходи:

- Виставка малюнків "Весняний настрій"🖼🎨;

- Пізнавальна вікторина "Чарівний дивограй";

- Ігри-розваги "Весну закликаєм, пісеньки співаєм";

- Майстер-клас з виготовлення листівки "Подаруночок найріднішим";

- Виховний захід "Весняні дива".

Тож учні та вчителі початкової школи Слободищенського ліцею бажають усім українцям теплої, лагідної, багатої на позитивні новини та емоції весни!!! 🤗😀Нехай нарешті мир і світло оселяться в кожному домі нашої рідної неньки- України!!!💛💙❤