Засідання педагогічного колективу та представників громадськості про роботу директора школи за 2022-2023 н. р.

Дата: 27.06.2023 13:20

ВИТЯГ

з протоколу №1

від 25.06.2023 р.

засідання педагогічного колективу та представників громадськості про роботу директора ліцею за 2022-2023 н. р.

Присутні :   учителі , Бондаренко О.М. – голова ради ліцею ,

Коваленко Л.П. – староста села , члени ради ліцею ,

члени батьківського комітету.

Порядок денний:

Про підсумки роботи ліцею за 2022-2023н. р.

(доповідає директор школи Бойко О.І.,

Слухали Бойка О.І., директора ліцею про підсумки роботи школи за 2022-2023 н. р., який проаналізував навчально - виховну роботу   та розвиток матеріально – технічної бази ліцею (презентація додається) .

Виступили :

Завуч з Н В Р Бойко В. .А, яка в деталях проаналізувала стан                         навчальної   роботи по всіх класах. Особливу увагу звернула на знання учнів 4 та 9-11 кл. і висловила хвилювання з приводу освітніх втрат, які маємо після дистанційного навчання. Також велика кількість учнів ліцею мають середній рівень знань.

Заступник з ВР Литвіцька М.М. проаналізувала стан виховної  роботи школи.

Завгосп школи Шлапак В.О. повідомив присутніх  про подальші  плани щодо ремонтних робіт у школі.

Вирішили:

Рішення конференції від 25 червня 2023 року.

1. Продовжити роботу ліцею по реалізації освітньої програми закладу згідно нормативно законодавчої бази Міністерства освіти і науки України.

2.   Продовжити роботу ліцею над підвищенням якості знань учнів та спрямувати зусилля педагогічного колективу на подолання освітніх втрат:

• через покращення якості, удосконалення навчально-виховного процесу;

• використання сучасних педагогічних технологій під час проведення уроків, комп’ютера, мережі Internet;

• підвищення мотивації навчання з боку учнів, батьків;

• підготовка учнів до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні для вступу до ВНЗ всіх рівнів акредитації.

3. Здійснювати моніторинг досягнень учнів у навчальній та поза навчальній діяльності.

4. Батьківському комітету організувати батьків для надання допомоги в:

• Ремонті та облаштуванні сховищ;
  • Придбанні і встановленні камер відеоспостереження.

5.    Роботу керівника школи вважати -  «задовільною».

Голова зборів                         Іван Бондаренко

Секретар                                  Ольга Перебора